Zaloguj się
E-mail: Hasło:

O firmie

KARTAL POLAKA to stylowe dywany, wykładziny i chodniki od 2009 roku. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyrobów wysokiej jakości, które wyróżniają się także zachęcającymi cenami. Dystrybucję prowadzimy nie tylko na terenie Polski, ale również Niemiec, Czech, Węgier oraz Słowacji. W naszym asortymencie znajdą Państwo modne dywany od ręki – wszystkie produkty posiadam w magazynie i zamówienia realizujemy natychmiastowo. Stale dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego niskie ceny to nasz atut – zachęcamy też do sprawdzenia aktualnych promocji!

 

W naszym asortymencie znajdują się eleganckie tradycyjne i nowoczesne dywany do każdego wnętrza. Są to dywany shaggy i o krótkim runie w pełnej palecie kolorów i rozmiarów. Nasza specjalność to także wykładziny do domów i obiektów. Oferujemy miękkie wykładziny dywanowe oraz wykładziny PCW o wysokiej wytrzymałości. Ponadto nasz asortyment uzupełniają chodniki, dywaniki łazienkowe, wycieraczki oraz sztuczna trawa.

 

Prowadzimy internetowy sklep z dywanami, wykładzinami i chodnikami – to tutaj mogą Państwo zapoznać się bliżej z ofertą i złożyć wygodnie zamówienia. Wybrany dywan możemy dostarczyć już na następny dzień! Stacjonarną sprzedaż prowadzimy w naszej siedzibie w miejscowości Końskie na ulicy Lipowej 13.

 

Tanie dywany, wykładziny i chodniki KARTAL – zapraszamy!